ЛЕГЕНДА «ШАТО РОБЕРТ ДОМС»

Спадкоємець Роберта Домса, гуляючи по Хрещатику, побачив наш заклад. Дізнавшись про те, що тут можна покуштувати «живе» пиво, за власними технологіями «Шато Славутич», він не зміг пройти повз. Так само як його предки цінували традиції пивоваріння, так само і спадкоємець Роберта Домса із задоволенням спробував наше пиво. Оцінивши його смак і спосіб приготування, він запропонував назвати пивоварню в честь свого предка, бо вперше спробував пиво гідне імені Роберта Домса. Нам було дуже приємно, що він вибрав саме Шато і ми з натхненням прийняли його пропозицію!

Пивоварня

Фірмове пиво ШАТО готується у відкритій пивоварні в самому серці ресторану. До уваги поціновувачів в меню традиційно представлено 4 сорти пива: три основні сорти – Срібне, Золоте і Платинове, а також один сезонний сорт, який найкращим чином відповідає настрою наших гостей. Кожна партія пива проходить контроль якості, здійснюваний експертами пивоваріння по завершенні процесу приготування напою.

«Роберт Домс Срібне»

Щільність 12%, Алкоголь 5%

Легкий сорт світлого нефільтрованого непастеризованого пива з приємними нотками хмелю

«Роберт Домс Золоте»

Щільність 13%, Алкоголь 5%

Шляхетний сорт нефільтрованого непастеризованого пива, що поєднує чистий солодовий смак і насичений хмільний аромат

«Роберт Домс Вівсяний стаут»

Щільність 14,5%, Алкоголь 5,8-6,0%

Сорт темного нефільтрованого і непастеризованого щільного пива з карамельно-кавовим присмаком і густою кремовою піною

«Роберт Домс Платинове»

Щільність 13%, Алкоголь 5%

Шляхетний сорт нефільтрованого непастеризованого пива, що поєднує чистий солодовий смак і насичений хмільний аромат

Пивовар

Олександр Ткаченко

Наш пивовар-технолог, стежить за дотриманням рецептури, удосконалює її, розробляти свої рецепти а також впроваджує нові технології: - я маю вищу освіту Київського Національного Університету харчових технологій, за спеціальністю «Технології бродильних виробництв». Ми виробляємо чотири сорти пива від легкого класичного лагера до важких, темних сортів стаута. У нас не відбувається фільтрація і пастеризація пива, тому ми сміливо називаємо його живим. Весь пивоварний процес включає в себе безліч етапів, які представляють собою особливо складні технології. На кожному конкретному етапі Олександр оцінює отриманий результат.

Фраза від пивовара. “Медики стверджують: 5 келихів пива знижують ризик погано зустріти свято вдвох“

Кухня

Ми не створюємо хитромудрих кулінарних шедеврів, ми просто готуємо смачну їжу. В меню «Шато Robert Doms» є все, що до смаку любителям якісного відпочинку.
Тільки свіжі продукти, тільки майстерність і злагодженість в роботі наших кухарів гарантують кожному гостю естетичну насолоду і насичений смак найпопулярніших в світі та традиційних українських страв. Кухня в нашому ресторані відкрита. Кожен бажаючий може спостерігати за процесом приготування їжі. Радимо обов’язково спробувати страви гриль-меню. Гостинна українська душа не дозволить нам відпустити гостей голодними.

Шеф-повар

У 1995 році я закінчив Київське вище кулінарне училище, а 1996 – вищу школу кухарів. Я користуюся кожною можливістю отримати знання і досвід, подивитися, як будується робота ресторанів європейського рівня, тому разом з кухарями відомих ресторанів приймаю участь на міжнародних фестивалях. Не можна сказати, що я спеціалізуюся на одному напрямку – намагаюся бути різнобічним: з одного боку, мені подобається італійський напрямок, з іншого, я дуже люблю готувати м’ясо на відкритому вогні – стейки, гриль, бургери, це елементи американської кухні. Ще цікавлюся скандинавської кухнею – вона зараз на піку моди. Звичайно, найскладніше в моїй роботі – встигнути все. Робота шеф кухаря дуже творча: мені подобається вигадувати страви, втілювати їх і отримувати зворотний зв’язок. Я дійсно живу тим, що роблю. З наших страв я раджу обов’язково спробувати: запечене молочне порося, копчені реберця запечені в медовому соусі, половинка качки в ягідній глазурі, стейк Ті-Боун.

Павло Васянович

23 роки в кулінарії